Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka :

Ürün Adı : Kehribar Bebek Diş Kolyesi
Menşei: 100 % Litvanya Baltık Kehribarı (Sertifikalı Orjianal Baltık Kehribar)
Ağırlık : 4,00 ~ 6,00 gram
Renk : Multicolor
Süresi : 12 Ay
Kilit Tasarımı: Vidalı Klips / Dayanıklı İplik / Her bir Boncuk arası düğüm atılmıştır.
Malzeme : Baltık Kehribar / Natural Amber
: 1-2 İş Günü - ÜCRETSİZ
Menşei : %100 Baltic Amber / Litvanya Katagori
Sertifika Durumu: Uluslararası Kehribar Derneği Onaylı Üretici Firma Sertifikalı Ücretsiz
Uzunluk Ölçüsü : 0 - 3 Yaş: 32-33 cm
: A+ / Tüm Laboratuvar Testlerine Açıktır. Firmamız si Altındadır.
Hangi Renk : Kehribar doğada 300'den fazla farklı renk tonunda bulunuyor. Tamamı aynı etkiye sahiptir. Önemli olan tene temas ederek, bakımlarının düzenli yapılarak kullanılmasıdır. Dolayısı ile dilediğiniz renk veya modeli tercih edebilirsiniz.
özel hediye kutusunda gönderilecektir.
Tüm renkler aynı etkiye sahiptir. Renkler ve modeller tamamen görsel estetik amaçlıdır. Dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Ortalama teslim süresi tüm Türkiye 1-3 gündür.
Kehribar bebek diş kolyeleri bebeğinizin güvenliği için her bir boncuk arası ayrı ayrı düğümlenmiştir. Dayanıklı iplikten yapılmış ve vidalı klips kullanılmıştır. Kilitli vidalı klips Bebeğinizin kolyesini çıkarması önlenir. Ayrı ayrı düğümlenmesinin amacı; Olası kehribar tanesinin kopması veya kırılması durumunda ebeveynlerin düşen boncuğu bulmasına yardımcı olmak, çocuğunuzun kehribar tanesini ağzına almasını ve yutmasını engellemek ve olası boğulma riskinin ününe geçmektir.
Özellikle aldığınız kehribarın orijinal olması çok önemlidir, aksi takdirde bebeğinizin boynunda kimyasal bir ürün taşımış olursunuz. Sertifikalı, %100 orijinal 1 sınıf Baltık kehribarı kullanmanızı öneriyoruz. Dünyanın en büyük kehribar yataklarının bulunduğu Baltık denizine kıyısı olan ülkelerden, ayrıca uluslararası kehribar derneği üyesi ve sertifikalı en li kehribar ürünleri sizlere sunuyoruz.
Kehribar kolye ve bileklikler amaç dışı kullanılmaz, sadece takı amaçlı kullanılır. Kesinlikle ağza alınmaz, çiğnenmez, yutulmaz, yenmez, diş kaşımak için kesinlikle kullanılmaz.
Banyo yaparken kimyasal ürünlerden uzak durmak için çıkartınız.
Mutlaka ebeveyn denetiminde kullanılır. Ebeveyn denetimi dışında bulunan zamanlarda ve ortamlarda çıkarılmalıdır.
Gece yatarken ve uyurken kolye takmayınız,çıkartınız. Etkinliği ve sürekliliği sağlamak amacıyla çıkarıldığında sol ayak bileğinde, çorap içinde tene temas edecek şekilde kullanabilirsiniz.
Kehribar kolye ve bileklikler oyuncak değildir. Çocukların eline oyuncak olarak verilmez, Oyuncak olarak kullanılmaz. Kehribar Kolyeler ve bileklikler kullanılmadığı zamanlarda bebeğinizin veya çocuğunuzun ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
Kullanmaya başladıktan sonra etkisini 48-72 saat arasında göstermeye başlar.
Tene temas ederek ve sürekli/devamlı kullanıldığında etkisini gösterdiği bilinmektedir. Doğru bilinen yanlışlardan en önemlisi de özellikle bebekler için elbise veya t-shirt gibi kıyafetlerin üzerinde kullanılmasıdır.
Bilinen bir yan etkisi yoktur, tamamen doğal bir ağrı kesicidir.
Beklenmeyen bir etki olduğunda, lütfen kullanmayınız ve doktorunuza başvurunuz.
Kehribarı kullanmaya başlamadan önce, ılık suda 2-3 dk . yıkayıp havlu ile kuruladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kehribarın etkinliğini arttırmak amaçlı gerekirse her gün, haftada bir(1) veya 15(on beş) günde, bir(1) defa negatif elektrikten arındırılması ve temizlenmesi gerekmektedir!
Su ile Temizleme; bir bardak suda 10-15 dk beklettikten sonra, akan çeşme suyu altında 2-3 dakika süreyle yıkayınız. Bu şekilde etkinliğini arttırmalıyız.
Toprak ile Temizleme ; aslında en doğru kehribar temizleme topraklama yöntemidir.Bütün enerjileri nötrlediği için toprağın içerisine kehribarı gömüp 24 saat beklediğimizde etkinliğini maksimum seviyeye ulaştırmış oluruz.
Kehribarı doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız! Kehribar çok kırılgan ve hassas olduğu için doğrudan yoğun güneş ışınları kehribarı çatlatabilir.
Kehribarı parfüm, saç spreyi, deterjan, bulaşık deterjanı,krem, el kremi, oje temizleyici, aseton, sabun vb. kimyasal ürünlerden koruyunuz, evsel temizleyicilerle yıkamayınız. Aksi takdirde kehribar etkinliğini kaybedecektir.
Bu kapsamda öncelikli olarak tüketiciye modern bilimsel tıp yöntemlerinin kullanılmasının ne kadar önemli olduğunu, sonrasında ise alternatif tıp alanında tedaviyi destekleyici özelliği ile doğal tedavi sağlaması amaçlı kehribar sağlık ürünleri ürünlerinin satışını yaptığımızı hatırlatmak isteriz

www.ekonomikpazar.net web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .ekonomikpazar.net üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

GALAXY GÜMÜŞ VE SAAT

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor